Hakkımızda

Otomotiv sektörü ve endüstriyel parçalara yönelik çok amaçlı hava taşıyıcı hortumlar, koruyucu amaçlı boruların üretiminin yanı sıra, cam elyaf (tekstil takviyeli), PET elyaf, aluminyum folyo, kraft kağıt, PVC folyo, bakır folyolar kullanılarak; ısı, aşınma ve darbelere karşı etkili protez borular üretilmektedir.

Kurumsal

 

Burkar Endüstri Ürünleri Makina Otomotiv Sanayi Ltd. Şti otomotiv sektörü ve endüstriyel  parçalara yönelik çok amaçlı hava taşıyıcı hortumlar, koruyucu amaçlı borular üretmektedir.
Üretimimizde cam elyaf (tekstil takviyeli), PET elyaf, aluminyum folyo, kraft kağıt, PVC folyo,  bakır folyolar kullanılarak; ısı, aşınma ve darbelere karşı etkili protez borular üretilmektedir.  Ayrıca firmamız bünyesinde kraft hortumlar ile birlikte kullanılan süngerli boruların imalatına da  başlanmıştır.Bununla birlikte toz,ses ve titreşim önlemeye karşı kullanılmakta olan trim parçalar,
sünger conta ve keçelerin şekillendirilmesi, sünger malzemelerin yapışkanlı veya yapışkansız olarak istenen şekillerde kesilmesi, müşterilerimize özel dikim ve konfeksiyon yapmaktayız.

Misyonumuz

Etik ilkelerden asla ödün vermeden bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, kalite seviyesini
en üst seviyelere eriştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak, uluslararası pazarda rekabet edebilir
konuma ulaşmayı ve çevremize verilebilecek olumsuz etkileri en aza indirmeyi benimsedik.

Vizyonumuz

Müşteri odaklılık ve zamanında sevkiyat
Sürekli gelişen en üst düzeyde kalite
İnsan sağlığı ve güvenliği
En ucuz fiyat
Güvenilirlik
Çevre duyarlılığı